Minu nimi on Maarika Roosi. Huvi fotograafia vastu märkasin ma gümnaasiumi ajal, kuid kaamerat mul endal aga polnud. Oma esimese kaamera ostsin 2015 a kevadel. Tegelikkuses me ju ei saa kunagi kindlad olla, kas soovitu kallis tehnika kasutust leiab ja kirg jääb? Minul jäi! 

Olles aastaga pildistanud ära kõik sõbrad ja vähegi tuttavad, tegin ma 2016 oma Facebooki lehe Roosi Photography. 

Alates sellest hetkest olen pildistanud palju ja erinevates valdkondades: kinnisvara, portree, stuudio. Olen pildistanud tooteid, ametiportreesid ja teinud reportaaže. Minu kogemuspagasis on 2023 seisuga 79 pulma.


Veebruar 2018 lõpetasin ma Tallinna Polütehnikumi fotograafia erialal.

Mulle on väljastatud kooli lõputunnistus ja Eesti Fotograafide Liidu kutsetunnistus "fotograaf tase 4". 


Aastal 2020 jätkasin ma oma õpinguid sotsiaalmeedia valdkonnas ning lõpetasin õpingud kutsetunnistusega 2022 "sotsiaalmeedia spetsialist tase 5" . Õppisin Majaduskoolis seda eriala eelkõige iseenda turundamise tarbeks. Üsna kiirelt aga selgus, et minu jaoks on eriti põnev panustada ideedega teiste ettevõtete sotsiaalmeedia töös hoidmiseks. Rääkides kaasa turunduskampaaniate tegemisel, sisuplaani loomisel, toote- ja teenuse fotode tegemisest, copywrite kirjutamise ja loovideede genereerimiseni.


Kui soovid fotosid oma perest, pulmast või hoopiski igakuist sotsiaalmeedia haldust oma ettevõttele, kirjuta mulle!

​Suhtlen eesti, inglise kui ka vene keeles.


Tagasiside

J & R


“Jäime oma pulmapiltidega üle ootuste rahule!
Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas, samuti on Roosil alati nii lahedad ideed.
Pildistamine läheb kui lennates sellise sooja ja armsa inimesega! :) Kui tulevikus veel pildistamiseks läheb, siis kindlasti tuleme Roosi juurde!!”

01 / 03