Sotsmeedia haldus ja sisuloome

Loosimängud

Loosimängude tegemise sisaldab endas: idee + visual + copy + teavitustöö + suhtlus võitjatega + järeltöö.

Tahad oma aega kokku hoida? Leia endale meeldiv sotsiaalmeedia spetsialist.

Facebook Ads

Kuidas hoida sotsmeediat pildis?

Paneme paika eelarve ja sponsoreerime vastavalt kampaania eesmärgile postitusi, et silma paista ka nende seas, kes Sinu ettevõttest veel midagi ei tea.

SISULOOME

Tööga alustades paneme paika sisuplaani. Kui mitu postitust teeme kuus, nädalas? Milliseid teemasid kajastame? Milline saab olema pildikeel? Loon suhtluse tulemusena postitused ning vaatame need koos üle. Teeme vajadusel muudatused ja postitame vastavalt plaanile.

Copywrite

Pilt ja tekst peavad üksteist toetama. Selleks teostan võimalikult harmoneeruva koosluse.

Toote - teenuse fotod

Sotsiaalmeedia töös hoidmine käib copy ja pildikeele kaudu. Fotograafina toodan ka ise pildimaterjali, kasutan kliendi fotopanka ning soovi ja võimaluse korral saab kasutada erinevaid pildipankasid.

Disain


Minu tutvusringkonnas on disainereid, keda tean soovitada keerukamate disainide tegemiseks. Lihtsamaid disaine Photoshopis ja erinevaid "template" disaine teen ise.

Storyd & REELSID

Sotsiaalmeedia töös hoidmiseks tuleb kasutada kõiki platformi võimalusi. Selleks, et jälgijad algoritmide põhjal ka postitusi näeksid, tuleks hoida töös ka "story" nupp. Loon visuaalselt atraktiivseid storysid ja kaasaegseid REELSE.

Suhtlus Jälgijatega

Oi, avastasid sõnumite requestide alt kliendi 3 kuud vana kirja? Sotsiaalmeedia spetsialistina märkan kirju, olen kursis kommentaaridega ja ei jäta klienti vastusteta.

KLIENDID


T E H T U D T Ö Ö D

toote- ja teenusefotod + disainid